طریقه رندی «مصطفی دانشور»

چند روزي بود كه قلم بر زمين نهاده بودم

چند روزي بود كه قلم بر زمين نهاده بودم. حال كه مدتي از آخرين نوشته ام زماني مي گذرد، با خود مي انديشم كه در اين مدت چيزي از من گم بود. براستي نوشتن و قلم نعمت بزرگي است كه خداوند به بشر عطا كرده است. قلم و نوشتن چنان جايگاهي در نزد خدا دارد كه به قلم سوگند ياد مي كند و به آنچه كه او مي نگارد.
چون قلم اندر نوشتن مي شتافت چون به عشق آمد قلم برخود شكافت
در اين مدت اتفاقات زيادي روي داده است كه همه كمابيش از طريق رسانه هاي گروهي از آن مطلع شده ايد. صدر اخبار را مسايل سوخت و سهميه بندي به تصرف خويش در آورده بود، گويا بعد از گذشت اين مدت هنوز مسئله داراي پيچيدگي هاي است كه به مرور زمان رخ مي نمايند. اميدوارم از اين رهگذر خيري عايد مردم شود، گر شر نرسد.
در هياهوي اخبار گوناگون خبري كه مرا خشنود نمود آغاز به كار سايت خبري زمان آنلاين بود. محمود براهويي نژاد هدف اين سايت را اين گونه مي نگارد:”سايت خبری زمان با تجربه بيش از 10 سال فعاليت مطبوعاتی و رسانه‌ای حرفه‌ای گردانندگان آن فعاليت خود را با اين اميد آغاز کرده است که بتواند گامی هر چند کوچک در عرصه اطلاع‌رسانی آزاد و مفيد برای مردم بردارد. صرفنظر از گرايشات سياسی و دينی افراد و گروهها سايت زمان آمده است تا مرکزی برای تبادل آرا و افکار مختلف باشد.” تا كنون سايت ها خبري زيادي آمده اند و رفته اند، همانند لطف شيخ و زاهد گاه بودند و گاه نبودند. اميدوارم كه اين رسانه با حفظ اعتدال و اطلاع رساني به هنگام خلاء وجود يك رسانه قدرتمند و مستقل را در اين استان جبران كند. تكنولوژي به كارفته در اين سايت،مانند RSS ، مي تواندجوابگوي نيازهاي خبري كاربران باشد.

پاسخی بنویسید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.