طریقه رندی | وب سایت مصطفی دانشور

بازگشت به فدورا

بعد از مدت های دوری از فدورا بار دیگر به سراغش آمدم. در این مدت توزیع های گوناگونی از لینوکس را آزمایش کردم. هر کدام از آنها خوبی ها و بدی های مخصوص به خود را دارند. مثلا آخرین نسخه اوبونتو به هیچ وجه مناسب نیست.این نسخه را حتما باید به روز کرد.
درباره سیستم عامل کامپیوترم بارها صحبت کرده ام. همانگونه که در نوشته های قبلی خود اشاره کرده بودم من لینوکس را با ردهت شروع کردم و امروز به فدورا رسیدم.
دلیل نوشته این یادداشت این است که مدتی است با تیم فارسی فدورا همکاری می کنم. در این همکاری سایت اصلی فدورا را به فارسی ترجمه کردیم. برخی ترجمه ها که دارای اشکالاتی بودند اصلاح گردیدند. تجربه حضور در تیم بلوچی و ترجمه سایت فدورا به آن کمک بسیار کرد.
اکنون به کمک برخی از دوستان کانال آی ار سی فارسی فدورا را راه انداخته ایم. در این کانال برخی روبات ها که کارهای جانبی و کمکی انجام می دهند را قرار داده ایم. امیدوارم بتوانیم این روند را در جهت پیشبرد اهداف جامعه کدباز حفظ کنیم.

یک دیدگاه

 • چیاکو
  بهمن ۱۲, ۱۳۸۷ - ۱۰:۵۷ ب٫ظ

  باسلام
  از وبلاگ پر محتوای شما بازدید کردم .برای شما آرزوی سلامتی و موفقیت دارم . در صورت تمایل وقت گذاشته طی دیدار از وبلاگ من ، آمدگی خود را برای تبادل لینک و اطلاعات اعلام فرمایدز
  http://kanar.blogfa.com/

  پاسخ

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *